Kontakt:
+ 48 730 782 393

Verticale

Żaluzje pionowe to optymalne rozwiązanie dla zasłonięcia dużych powierzchni, szczególnie nadające się do biur, sali konferencyjnych, banków, hoteli itp. Jest to także bardzo dobre rozwiązanie dla mieszkań i domów. Unikalne rozwiązanie, gdy wiszące pionowo lamele dają bardzo wiele możliwości dostosowania ilość trafiającego do pomieszczenia światła.

Wspaniała ochrona przed promieniami słonecznymi, daje poczucie komfortu i przytulności.

Duży wybór kolorów pomoże ci dostosować żaluzje do różnego rodzaju pomieszczeń. To praktyczny, estetyczny i komfortowy wybór idealnie spełniający funkcję zasłon w biurach, bankach, hotelach lub w domu.

Żaluzje pionowe posiadają właściwości dekoracyjne, dzięki różnorodności kolorów można stworzyć w pomieszczeniu indywidualny i niepowtarzalny charakter.

Zaletą żaluzji pionowych jest to, że można dokładnie ustawić ilość i kierunek trafiającego do pomieszczenia światła. Także idealnie chronią one pomieszczenie przed nagraniem się. Idealnie nadają się do zasłonięcia większych powierzchni takich jak szklane ściany, można także nimi podzielić pomieszczenie albo wyodrębnić miejsca do pracy.

Właściwości żaluzji pionowych:
wygodne, łatwe w obsłudze, wysoki poziom estetyki
żaluzje są montowane do sufitu albo do ściany
lamele są o szerokości 89 albo 127 mm
duży wybór kolorów i tkanin

Sterowanie
Podstawowe rozwiązanie mające zastosowanie dla żaluzji pionowych to opcja STP – jest to sznurek do ściągnięcia żaluzji oraz łańcuszek do kręcenia lameli.

Dodatkowo istnieje możliwość zamontowania elektrycznego silnika, dzięki któremu sterowanie żaluzji pionowych stanie się jeszcze prostsze i bardziej wygodne.

Verticale

Gwarancja najniższej ceny!
ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNY POMIAR I WYCENĘ (+ 48 730 782 393)