Kontakt:
+ 48 730 782 393

Panel track

Żaluzje panelowe Panel Track to alternatywa dla żaluzji pionowych. Jest to system składający się z paneli o szerokości 50 – 120 cm, które przesuwają się na kilku połączonych prowadnicach (od 2 do 5 torów). Żaluzje panelowe mogą być zsunięte na jeden bok, na inny, w zależności od potrzeb, mogą też być rozsunięte na dwa różne boki jednocześnie, jak kurtyna. Ponieważ ustawienia paneli można modyfikować w dowolny sposób, tym samym można także indywidualnie regulować natężenia światła trafiającego do pomieszczenia. Bardzo wygodne jest to, że można nie zasłaniać całego okna, a tylko jego część, przez którą w danej chwili trafia słońce.

Żaluzje panelowe Panel Track mogą doskonale zastąpić firanki, gdyż i bez nich zapewnią pomieszczeniu wyjątkowy, nowoczesny charakter. Można poeksperymentować i wybrać nie tylko panele różnych kolorów, ale tez o różnej szerokości i Twoje mieszkanie stanie się niepowtarzalne.

Żaluzje panelowe Panel Track są sterowane ręcznie za pomocą sznurka lub elektrycznie. Mogą być montowane do ściany lub sufitu.

Oferujemy Państwu bardzo szeroki wybór tkanin. Nasze tkaniny są bardzo dobrej jakości, są odporne na wilgoć i plamy.

Panel track

Gwarancja najniższej ceny!
ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNY POMIAR I WYCENĘ (+ 48 730 782 393)