Kontakt:
+ 48 730 782 393

O nas

Przedmiotem działalności naszej firmy jest produkcja różnego typu produktów wewnętrznych i zewnętrznych, które będą chroniły pomieszczenia przed promieniami słonecznymi, nagrzaniem się oraz włamaniem.

Działamy na rynku już wiele lat. Swą działalność rozpoczęliśmy w 2007 roku. Zatrudniamy tylko najlepszych specjalistów. Nasi wykwalifikowani pracownicy przyjadą do Państwa, zaoferują najlepsze, najbardziej pasujące Państwu warianty, z których będą Państwo mogli wybrać najbardziej atrakcyjne. Cały czas rozwijamy się i staramy się spełniać zapotrzebowania nawet najbardziej wymagających klientów.

W ciągu całego okresu naszej działalności zdobyliśmy dużo doświadczenia w sferze produkcji, sprzedaży i montażu rolet, żaluzji, rolet rzymskich, moskitier oraz innych popularnych osłon okiennych. Jednak nasza oferta nie ogranicza się do sprzedaży i montażu.

Dążąc do zaspokojenia oczekiwań swych klientów możemy udzielić profesjonalnej konsultacji w zakresie wyboru odpowiedniego produktu oraz jego montażu. Posiadamy tkaniny oraz inne elementy wielu różnych producentów, aby każdy klient mógł wybrać produkt idealnie pasujący mu oraz spełniający jego wymagania.

Oferujemy specjalne rabaty, a pomiarów oraz obliczeń cen dokonujemy całkowicie bezpłatnie. Produkujemy na indywidualne zamówienia klientów oraz firm.

Wiele lat praktyki i doświadczenia pozwala nam stosować nowoczesne rozwiązania dostosowane do wymogów współczesnego klienta w sferze technologii, funkcjonalności i estetyki produktów.